Czystość w salonie to nasze oczko w głowie…

Używamy wyłącznie jednorazowych narzędzi lub takich, które mogą zostać poddane procesowi sterylizacji.

Jesteśmy zdania, ze profesjonalizm to podstawa

Beauty Me Studio to wykształceni i wyszkoleni ludzie, którzy wykonują swoją pracę z zaangażowaniem i pasją. Każdy posiada odpowiednie kompetencje i  doświadczenie w usługach, które wykonuje. 

Nasz zespół

Karolina Bąk-Urbaniec

„Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w życiu”

Jestem założycielką i właścicielką salonu, który zrodził się z marzenia właśnie o tym, aby robić to co bliskie memu sercu. Moją wizją było stworzenie miejsca, które będzie dawało ludziom radość i pozytywne emocje. Dlatego każdego dnia, wraz z moim zespołem dajemy z siebie wszystko, aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie.

Z Państwa perspektywy jestem stylistką paznokci czyli zajmuję się wykonywaniem zabiegów manicure&pedicure. Moje spotkania z klientami to nie tylko wykonywanie usług, ale przede wszystkim relacje, których początki sięgają 2018 roku.

Na co dzień dopilnowuję w salonie wszystkich norm i standardów, zajmuję się marketingiem, zamówieniami, współpracą z lokalnymi firmami oraz przede wszystkim słucham Waszych potrzeb – bo Wasze zadowolenie zawsze jest i będzie moim priorytetem.

OLA 
kosmetolog

Moim głównym celem w pracy jest holistyczne podejście do potrzeb i problemów skóry moich klientów. Staram się zawsze indywidualnie dobrać terapię, wspierać klienta wiedzą i dobrą radą. Ponadto bardzo lubię wykonywać masaże, sprawiają mi dużo przyjemności i odprężają prawie tak jak klienta. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły im. Józefa Tyszkiewicza. Nieustannie się szkolę i podnoszę swoje kwalifikacje.

IWONA
kosmetolog

Moja praca to moja pasja, w której nieustannie się rozwijam. Pracując z klientami stawiam na holistyczne podejście do problemu, a także uświadamiam jak ważna jest pielęgnacja domowa, dieta i aktywność fizyczna. W gabinecie zajmuję się głównie zabiegami na twarz i zabiegami wyszczuplającymi, ale bardzo dobrze czuję się również w dziedzinie stylizacji brwi. Okazjonalnie zajmuję się też stylizacją paznokci – wracam do tego zabiegu z sentymentem, ponieważ specjalizowałam się w nim zanim zdobyłam wykształcenie kosmetologiczne.

PAULINA
stylistka paznokci

Specjalizuję się w stylizacjach metodą żelową, gdyż daje ona największe możliwości na spektakularne metamorfozy. Bardzo dobrze czuję się również w wykonywaniu zdobień różnymi technikami i w tym roku skupiam się na rozwoju właśnie w dziedzinie NailArt. Największą satysfakcją w mojej pracy jest zadowolenie klientek i ich uśmiech na twarzy, gdy podziwiają prace, które wyszły spod mojego pędzla.

Certyfikaty

Bierzemy udział w regularnych szkoleniach. U nas poczujesz się zaopiekowana… przez profesjonalistki!